Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

Firmamız ve Firmamızla bağlantılı kuruluşlar, size ait gizli bilgilere saygı göstermeyi ve en üst derecede güvenlik sunmayı, kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder.

Sisteme kayıtlı kişiler bilgileriniz sadece sizinle Firmamız ve Bağlantılı kuruluşları arasındaki ikili ilişki bağlamında amacına uygun bir şekilde kullanır. Bu kişisel bilgiler güvenli bir şekilde Firmamızca saklanmakta ve yasalarının belirtmiş olduğu çerçevede tarafımızdan ihtiyaç duyulduğunda kullanılmaktadır. Söz konusu bilgiler asla başka kişi kurum ve kuruluşlarla ya da üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. Bu iki hususun birlikte bulunası sizin güvenli bir sitede olduğunuz sonucunu doğuracaktır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, Banka’nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir.  Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.  Kredi ve/veya Banka kartınızla ilgili hiçbir bilgi firmamız tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir.

Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.